„Globalny zasięg , lokalne wartości”

O nas

 

Jesteśmy lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych; naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku.

 

Nasza oferta obejmuje:

  • Internet - w zależności od technologii w jakiej jest wykonane podłączenie oraz lokalizacji, dostępne prędkości wynoszą od 2 mb/s do 100 Mb/s. Dzięki temu każdy Abonent może dobrać łącze odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom.
  • telefonię internetową - atrakcyjne abonamenty z wliczonym kapitałem darmowych minut oraz numerem z wybranej strefy numeracyjnej, a także szereg usług dodatkowych, tj.  transmisja video, usługi faksowe, funkcje zawieszania i przekierowania połączeń wpływają na atrakcyjność i funkcjonalność wskazanego rozwiązania.
  • obsługę IT – Klientom indywidualnym oferujemy usługi w zakresie konfiguracji programów pocztowych, systemu Windows, WiFi a także usługi związane z naprawą komputerów i laptopów; Klientom biznesowym proponujemy okresowe przeglądy i kontrole sprzętu informatycznego, audyty i kolokacje serwerów, a także wiele innych rozwiązań niezbędnych w nowoczesnym biznesie.
  • hosting - udostępniamy miejsce na naszych serwerach lub proponujemy dedykowane serwery odpowiadające Twoim potrzebom i wymaganiom.

  

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Facebook
© 2015 4ix s.c. . All Rights Reserved. Designed By 4ix

Search